if_photoif_put_inmenu
WIBER
Зателефонуйте нам!
+38(096) +38(096)580-00-07 Показати
+38(096) +38(096)209-00-00 Показати

WIBER - Про компанію | ibud.ua

Каталог товарів

Про компанію WIBER


Основні напрями діяльності компанії  • виробництво бруківки;
  • виробництво бордюрів, поребриків та палісадів;
  • виробництво бетонної галантереї — дренажних жолобів, стовпців загорожі, керамзитних блоків, декоративної цегли;
  • послуги з укладання бетонних елементів брукування;
  • виготовлення вібраційних машин «Wiber»;
  • торговельно-посередницька діяльність.

Компанія «Озон» була створена у 1990 році в м. Городку Львівської області.

Вже понад двадцять років ми наполегливо працюємо для задоволення Ваших потреб, з них більше сімнадцяти — в галузі виробництва бруківки методом вібропресування, поповнюючи ринок будівельних матеріалів фігурними елементами мощення торгової марки «Озон». Постійні вдосконалення технології виробництва, вивчення світового досвіду, пошук нових форм та ідей дозволяють нам презентувати продукцію високого рівня.


У 2002 році завдяки запуску високопродуктивної німецької виробничої лінії «Schlosser» компанії вдалося значно збільшити асортимент та кількість продукції, а в 2007 році виробництво було оснащене новим бетонним вузлом, який забезпечує електронне дозування сировини та мікрохвильове визначення її вологості. Компанія постійно працює над підвищенням якості продукції, на підприємстві діє власна лабораторія. Також у 2008 році у виробничому процесі був задіяний новий інерційний грохот, який забезпечує ретельне додаткове очищення сировини. У цьому ж році на ринок вийшла нова продукція компанії — дорожні бордюри, газонні поребрики та клумби. Для їх виробництва застосовується німецький прес «Zenith».


Сьогодні фірма продовжує впроваджувати виробничі інновації. Яскравим свідченням цього є введення в експлуатацію у червні 2012 року другого заводу з виробництва фігурних елементів мощення. Завдяки використанню передових технологій з’явилася можливість додати до нашого асортименту ще близько двадцяти різновидів бруківки з абсолютно новими конфігураціями та багатшою кольоровою гамою.


Другим важливим аспектом діяльності компанії «Озон» є виробництво вібраційних машин торгової марки «Wiber», які використовують для ущільнення ґрунтів, механічної стабілізації підсипки та укладання асфальту. Перша партія машин була виготовлена у 2001 році. Сьогодні асортимент віброплит значно розширився та налічує 4 моделі: Wiber UGMS-12, 12U, 16, 27.

Контактна інформація

Тел.:
+38(096) +38(096)580-00-07 Показати
+38(096) +38(096)209-00-00 Показати
Адреса:
Україна, Городок, ул.Комарнівська, 66 «В»
Показати на карті Сховати карту